EN
ورود به سایت
رونمایی رسمی فصلنامه عکاسی در خانه هنرمندان

ساعت 6 عصر روزی گرم در 26 دی ماه 94 در ساعاتی که مردم از اجرای برجام و پایان تحریمها خوشحال بودند جامعه عکاسی کشور شادی دیگری را نیز تجربه کرد.

رونمایی از فصلنامه عکاسی با حضور اسماعیل عباسی، مجید ناگهی و حسن غفاری در کنار علاقه مندان حاضر در سالن شهناز خانه هنرمندان و در واپسین روز چهارمین دوره 10 روز با عکاسان.

در این مراسم رضا وثوقی مدیرمسئول فصلنامه عکاسی در چند جمله کوتاه از آقایان زنده روح کرمانی و ناگهی و سایر دست انرکاران 10 روز با عکاسان بخاطر این رخداد و فرصتی که برای معرفی این فصلنامه داده شد تشکر کرد. همچنین وثوقی از سیوا شهباز سردبیر فصلنامه عکاسی تشکر ویژه ای داشت. او باذکر اینکه به همکاری با این هنرمند خوب افتخار میکند اضافه کرد" بدون حضور شهباز یقیناً این مجله اینگونه که اکنون تولید شده به ظهور نمیرسید"

در ادامه مراسم سیوا شهباز سخنانی کوتاه در باره مجله و برنامه افتتاحیه بیان کرد. در بخشی از صحبتها شهباز اعلام کرد" قرار بود در این مراسم گفتگوی مستقیمی با پروفسور کوچی هرناندز داشته باشیم که به علت عدم ارتباط با اینترنت پرسرعت در سالن در آن لحظه امکان این گفت و گو میسر نشد" 

در ادامه شهباز از عوامل دست اندر کار تولید فصلنامه عکاسی تشکر کرد.

این مراسم که با کلیپ کوتاهی از نظرات عکاسان و اساتید برجسته عکاسی راجع به فصلنامه عکاسی آغاز شده بود با گرفتن عکس یارگاری با مجله عکاسی خاتمه یافت.

گزارشگر: صحرا وثوقی   عکاس: دریا وثوقی

عضویت در خبرنامه
   درباره ما       تماس با ما       اخبار و رخدادها       خرید مجله       آگهی       اشتراک        
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت فصلنامه عکاسی محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح